Головна » 2016 » Травень » 04

Єднаймося в добрих справах за мир і благополуччя нашої України!

Так і Шаповалівський освітній округ об’єднався в День гідності і свободи. У школах округу було проведено ярмарку солідарності з метою збору коштів для лікування поранених бійців АТО.

21 листопада у Шаповалівській, Миколаївській та Забілівській загальноосвітніх школах пройшли урочисті заходи з нагоди річниці революції та проведені ярмарки. Учні з великим завзяттям і відповідальністю готувались до цього заходу. На ярмарці були представлені домашні солодощі, печиво, українські страви, вироби та учнівські саморобки. Також учні збирали благодійні внески.

Переглядів: 538 | Додав: vladsheyin | Дата: 04.05.2016 | Коментарі (0)

23 березня 2016 р. у Шаповалівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відкрито експериментальний майданчик з проблеми "Використання ідей С.Ф.Русової у формуванні національно-патріотичної свідомості учнів"

Переглядів: 514 | Додав: vladsheyin | Дата: 04.05.2016 | Коментарі (0)

8 травня учні та вчителі Шаповалівської ЗОШ зібралися на лінійку до Дня Примирення, на якій згадали події Великої Вітчизняної війни, вшанували захисників Вітчизни хвилиною мовчання та учениця 6 класу зачитала молитву за мир на всій Україні. Після цього всі вийшли на флешмоб: утворили символічну цифру 8. Далі учні та вчителі об'єдналися в колону миру від школи до обеліска та поклали квіти до могил загиблих солдатів.

Переглядів: 501 | Додав: vladsheyin | Дата: 04.05.2016 | Коментарі (0)

Військово-патріотичне виховання - це формування патріотичних почуттів, виховання готовності до захисту Батьківщини, воно покликано спонукати до фізичного вдосконалення, вивчення бойових традицій українського народу.

Центром військово-патріотичного виховання є клуб «Пошук»,який працює у нашій школі  понад 35 років. Саме пошуковцям ми вдячні за створення музею Бойової і Трудової Слави,який є одним із кращих музеїв області.

Шляхами реалізації військово-патріотичного виховання є насамперед тематичні місячники та декади: місячники військово-патріотичного виховання (щорічно проходять у жовтні, лютому та квітні-травні), Вахта пам'яті до дня Перемоги.

Протягом багатьох років педагогічний та учнівський колективи школи плідно співпрацюють з радою ветеранів.  На багатьох святах, які проходять в школі, присутні ветерани Великої Вітчизняної війни. ... Читати далі »

Переглядів: 561 | Додав: vladsheyin | Дата: 04.05.2016 | Коментарі (0)