Головна » 2016 » Травень » 4 » Військово-патріотичне виховання
13:57
Військово-патріотичне виховання

     Військово-патріотичне виховання - це формування патріотичних почуттів, виховання готовності до захисту Батьківщини, воно покликано спонукати до фізичного вдосконалення, вивчення бойових традицій українського народу.

      Центром військово-патріотичного виховання є клуб «Пошук»,який працює у нашій школі  понад 35 років. Саме пошуковцям ми вдячні за створення музею Бойової і Трудової Слави,який є одним із кращих музеїв області.

     Шляхами реалізації військово-патріотичного виховання є насамперед тематичні місячники та декади: місячники військово-патріотичного виховання (щорічно проходять у жовтні, лютому та квітні-травні), Вахта пам'яті до дня Перемоги.

    Протягом багатьох років педагогічний та учнівський колективи школи плідно співпрацюють з радою ветеранів.  На багатьох святах, які проходять в школі, присутні ветерани Великої Вітчизняної війни.   Кожен клас середньої та старшої ланки школи  має "підшефних" ветеранів, яких вітає на свята та надає допомогу. До визначних подій в житті країни, в школі проходять уроки мужності, години пам'яті, виховні години. Традицією стали і зустрічі з воїнами –афганцями.

У вересні до дня партизанської слави в школі щорічно проходить конкурс музично - літературних композицій учнів 9-11 класів, до дня визволення села- лінійка  Пам`яті, до дня Перемоги-години спілкування « Вічно живі», до дня визволення України - уроки мужності, до дня Збройних Сил України - військово - спортивні змагання юнаків 9-11 класів «Ну-мо хлопці».

      

Переглядів: 221 | Додав: vladsheyin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar